Gottamentor.Com
Gottamentor.Com

Uzziniet, kad šoruden pirmizrādi piedzīvo NCIS, melnādainais, šis esam mēs un vēl daži no jūsu iecienītākajiem raidījumiem!



las-finest

(Spectrum Originals / Sony Pictures Television / FOX)

Atvadīšanās no vasaras nekad nav jautri, bet sākums kritiens signalizē par jaunu TV sezonu sākumu! Kad vasara sāk tuvoties beigām, mēs gatavojamies atgriezties pie mūsu iecienītākajām rudens izrādēm. NBC, ABC, CBS, FOX un citi tīkli, nemaz nerunājot par straumēšanas milžiem, to jau ir izdarījuši atklāja savus sastāvus vēlākam gadam . Tie esam mēs , Grejas anatomija un Dejo ar zvaigznēm ir starp dažādām sērijām, kurām plānots atgriezties.

Pēc kavēšanās COVID-19 pandēmijas dēļ, nemaz nerunājot par lielākajiem dalībnieku satricinājumiem, Gada 16. sezona Vecmeita beidzot ir piešķirts rudens pirmizrādes datums. Ķircināt Klāra Krūlija Sezona, sacīja ABC, sekojiet viņas kaislīgajam, mežonīgajam braucienam, lai atrastu viņas dvēseles palīgu un sprādzienbīstamo notikumu pavērsienu, ar kuru runās visa bakalaura tauta.


Tātad, atzīmējiet savus kalendārus, jo šeit ir jūsu rudens TV 2019 pirmizrādes datumi un pārbaudiet, vai nav atjauninājumu, kad tiek paziņots par vairāk.

* Visi laiki ir norādīti ET


Septembris

1. septembris

Pārstādīt (NBC, plkst. 22.00)

2. septembris.

Šefpavāra galds: BBQ ( Netflix )


3. septembris

A.P.BIO ( Pāvs )

Audzina Vilki (HBO Max)

4. septembris


The Zēni (Amazon Prime video)

Prom (Netflix)

Zeme Nedam (Disney +)

6. septembris


Slepenais (Netflix)

II spēka grāmata: Spoks (STARZ, plkst. 21.00)

7. septembris

Amerikāņu Ninja Warrior (NBC, plkst. 20.00)


9. septembris

Pamodos ( Hulu )

Brālis vs . Brālis (HGTV, plkst. 21.00)

10. septembris

Svētdienas nakts futbols (NBC, plkst. 17.20)

Džūlija un fantomi (Netflix)

Tamārs Brekstons : Iegūstiet Ya Life ! (WE tv, plkst. 22.00)

11. septembris.

Hercogiene (Netflix)

Reāls laiks kopā ar Bilu Maheru (HBO, plkst. 22.00)

13. septembris

Mūsu karikatūru prezidents (Izrādes laiks, plkst. 8.30)

14. septembris

Drū Berimora šovs (Atrodiet savu precīza stacija šeit, laika TBA)

Pirmdienas nakts futbols (ESPN, 19:15)

Trešā diena (HBO, plkst. 21.00)

Paverdzināts (Epix, laika TBA)

Dejo ar zvaigznēm (ABC, plkst. 20.00)

16. septembris

Strēlnieks (FXX, plkst. 22.00)

Challenger: pēdējais lidojums (Netflix)

Dziedi tālāk! (Netflix)

17. septembris

Izlidošana (Pāvs)

Sekot līdzi Kardašians (E!, 20:00)

18. septembris

Garš ceļš augšup ( Apple TV +)

Rabbed (Netflix)

Pildspalva15 (Augšpusē)

Pasaules jautrākie dzīvnieki (CW, plkst. 20.00)

Amerikāņu bārbekjū kāršu atklāšana (Netflix)

Kļūstot (Disney +)

Saistīts: Uzziniet, vai jūsu iecienītākā izrāde atgriežas, izmantojot mūsu rudens TV 2019 ceļvedi!

21. septembris

L.A. finest (FOX, 20:00)

Netīri bagāts (FOX, 21:00)

The Elena Dedženeresa Parādīt (NBC, atrodiet precīzs laiks šeit )

24. septembris.

Slavenība Ģimenes naids (ABC, plkst. 20.00)

Nospiediet savu veiksmi (ABC, plkst. 21.00)

Spēles spēle (ABC, plkst. 22.00)

25. septembris

Dateline NBC (NBC, plkst. 22.00)

Disneja dzīvnieku valstības burvība (Disney +)

27. septembris

Simpsoni (FOX, 20:00)

Svētī Hārtus (FOX, 20:30)

Boba burgeri (FOX, 21:00)

Komija likums (Showtime, plkst. 21.00)

Ģimenes cilvēks (FOX, 21:30)

Fargo (FX)

28. septembris

Vājākā saite (NBC, plkst. 22.00)

Trauksmes zvans (ABC, plkst. 22.00)

29. septembris

Mazi cilvēki , Lielā pasaule (TLC, 21:00)

Sweet Home Sextuplets (TLC, plkst. 22:00)

30. septembris

Koroners: Ugunsgrēks (CW, plkst. 21.00)

Parādes dienas

Slavenību intervijas, receptes un veselības padomi tiek piegādāti jūsu iesūtnē. Epasta adrese Lūdzu ievadiet derīgu e-pasta adresi.Paldies, ka reģistrējāties! Lūdzu, pārbaudiet savu e-pastu, lai apstiprinātu savu abonementu.

Oktobris

1. oktobris

Notiek savienojuma izveide ... (NBC, plkst. 20:30)

2. oktobris

Sīkā pasaule (Apple TV +)

3. oktobris

Sestdienas nakts tiešraide (NBC, plkst. 23:30)

4. oktobris

Labais Kungs Putns (Showtime, plkst. 21.00)

Lielbritānija (Epix, plkst. 21.00)

Staigājošie miroņi : Pasaule tālāk (AMC, plkst. 22.00)

Komēdiju veikals (Showtime, plkst. 22.00)

Pandora (CW, plkst. 21.00)

6. oktobris

NĀKAMAIS (FOX, 21:00)

Purva lieta (CW, plkst. 20.00)

Ellenas spēļu spēle (NBC, plkst. 21.00)

7. oktobris

Velni (CW, plkst. 20.00)

Koroners (CW, plkst. 21.00)

8. oktobris

Pārdabisks , (CW, 20:00)

Priekšpostenis , (CW, plkst. 21:00)

9. oktobris

Nedzirdīgie U (Netflix)

Pareizā manta (Disney +)

Saistīts: Drū Berimora šoruden dodas uz TV!

11. oktobris

Baidieties no staigājošajiem mirušajiem (AMC, plkst. 21.00)

Spānijas princese : Otrā daļa ( Starz Plkst. 20:00)

13. oktobris

Sakņu atrašana (PBS, plkst. 20.00)

Pastāsti man stāstu (CW, plkst. 21.00)

Vecmeita (ABC, plkst. 20.00)

15. oktobris

Zvaigžņu pārgājiens: atklājums ( CBS pilna piekļuve )

16. oktobris

Helstroms (Augšpusē)

Haizivju tvertne (ABC, plkst. 20.00)

Lielā armija (Netflix)

Iepazīstieties ar šimpanzēm (Disney +)

18. oktobris

Amerikas jautrākie mājas video (ABC, plkst. 19)

Lielveikala slaucīšana (ABC, plkst. 20.00)

Kurš vēlas būt miljonārs (ABC, plkst. 21.00)

Kāršu haizivis (ABC, plkst. 22.00)

19. oktobris

Balss (NBC, plkst. 20.00)

21. oktobris

Goldbergs (ABC, plkst. 20.00)

Konneri (ABC, plkst. 21.00)

melns-ish (ABC, plkst. 21:30)

22. oktobris

Lielveikals (NBC, plkst. 20.00)

23. oktobris

Lielā šķiedra (Disney +)

27. oktobris

Tie esam mēs (NBC, plkst. 9–11)

28. oktobris

Amerikāņu mājsaimniece (ABC, plkst. 20:30)

30. oktobris

Mandalorietis (Disney +)

Novembrī

2. novembris

Labais ārsts (ABC, plkst. 22.00)

5. novembris

Jaunais Šeldons, (CBS, plkst. 20.00)

B pozitīvs, (CBS, 20:30)

Mamma, (CBS, plkst. 21.00)

8. novembris

60 minūtes , (CBS, 19:30)

NCIS: Losandželosa , (CBS, 20:30)

NCIS: Ņūorleāna (CBS, plkst. 21:30)

NCIS fanu iecienītas epizodes, (CBS, 22:30)

10. novembris

Mana lielā resnā pasakainā dzīve (TLC, 21:00)

11. novembris

Čikāgas med (NBC, plkst. 20.00)

Čikāgas uguns (NBC, plkst. 21.00)

Čikāgas P.D. (NBC, plkst. 22.00)

Sāls, piemēram, pilsētas īstās mājsaimnieces (Bravo, laiks TBA)

The Pārsteidzošās sacensības , (CBS, 20:00)

S.W.A.T. , (CBS, 21:00)

12. novembris

Likums un kārtība: SVU (NBC, plkst. 21.00)

19. stacija (ABC, plkst. 20.00)

Grejas anatomija (ABC, plkst. 21.00)

13. novembris

Kļūstot par tevi (Apple TV +)

Melnais saraksts (NBC, plkst. 20.00)

Dags atvieno (Apple TV +)

15. novembris

Reagāni (Showtime, plkst. 20.00)

Kronis (Netflix)

16. novembris

Apkārtne , (CBS, 20:00)

Bobs Sirdis Abišola , (CBS, 20:30)

Visi pieceļas , (CBS, 21:00)

17. novembris

Lielās debesis (ABC, plkst. 22.00)

NCIS , (CBS, 20:00)

18. novembris

Mikipeles brīnišķīgā pasaule (Disney +)

Uz mūžu (ABC, plkst. 22.00)

19. novembris

Miljons mazu lietu (ABC, plkst. 22.00)

Decembrī

4. decembris

Zeme naktī krāsā (Apple TV +)

Negāzēts ūdens (Apple TV +)

Čips un Džoanna Geinses izveido savu tīklu 2021. gadā. Uzziniet visu, kas ir jāzina Magnolijas tīkls!