Gottamentor.Com

9 jautras idejas minūtei, lai to uzvarētu

9 Fun Ideas For Minute To Win It Games

Minūte uzvarēt Tā ir spēļu šova franšīze, kurai ir versijas visā pasaulē. Dalībnieku galvenais mērķis ir pabeigt vienkāršas, taču izaicinošas mini spēles, izmantojot objektus, kurus parasti atrodat ap jūsu mājām. Strādājot pret pulksteni, spēles ar augstu spiedienu un lielām likmēm ir neticami populāras paaudzēm, padarot to par vienkāršu iedvesmas avotu cilvēkiem, kas rīko ballītes.

• 9.1. Saistītās ziņas

Ja plānojat rīkot savu “Minute to Win It” stila salidojumu, jums jābūt gatavam. Mēģiniet iekļaut šīs jautras idejas no šova, lai spēlētājiem sniegtu labu, tīru izklaidi ar lietām, kuras, iespējams, jau gulējat mājās.

Kartiņa Ninja

Card Ninja

Sagriezti augļi un kāršu klājs - viena nepāra kombinācija nopietnām un patīkamām izklaidēm. Card Ninja spēles formāts ir lieliski piemērots gadījumiem, kad jums varētu būt divas komandas, kas to cīnās. Uzstādiet divas stacijas blakus un ļaujiet komandām atrasties, lai redzētu, kas uzvar raundu.

Ko tev vajag:

• Vienu veselu arbūzu sagriež divās daļās
  • Divas lielas bļodas
  • Kāršu klājs
  • Divas garš bāra izkārnījumi

Kā spēlēt:

1. Novietojiet bļodu uz bāra izkārnījumiem.
  2. Novietojiet sagrieztu arbūzu pusi bļodā. Pārliecinieties, vai jūsu bļoda ir pietiekami liela, lai tajā ietilptu arbūzs, turot atklāto (rozā) pusi uz priekšu visas spēles laikā.
  3. Novietojiet divus no šiem uzstādītajiem līdzās vismaz ar 3 pēdu attālumu.
  4. Palūdziet spēlētājus nostāties 5 pēdu attālumā no ierīces. Lai iegūtu izaicinošāku pieredzi, palieliniet attālumu starp spēlētājiem un arbūzu staciju.
  5. Dodiet katram spēlētājam pa pusei kāršu.
  6. Minūtes sākumā spēlētājiem vajadzētu mest kārtis, jo viņi bija shurikens vai ninja asmeņi. Mērķis ir iegūt vismaz vienu kārti, lai iekļūtu arbūza miesā. Pirmais spēlētājs, kurš to sasniedz, uzvar kārtā.

Traks suns

Jautra minūte, lai to uzvarētu pieaugušajiem un bērniem, ir trakais suns. Divi pāri (četri spēlētāji) izrauj to no kakla un kakla, lai atklātu labāko suni. Izmantojot pamata sadzīves priekšmetus, ieskaitot konfektes, šī ir viena no daudzajām Helovīna minūtes minūtēm līdz Win It spēlēm, kuras varat sagatavot gada spocīgākajai dienai.

• Četri koka sešu collu lineāli
  • Astoņas kastes ar Tic-Tac konfektēm

Kā spēlēt:

1. Līmējiet vienu Tic-Tac kasti katra lineāla galā. Pabeidzot, katram lineālam vajadzētu būt divām Tic-Tac kastēm, kas droši piestiprinātas abiem galiem.
  2. Spēlē ar divām komandām palūdziet diviem spēlētājiem no katras komandas soli uz priekšu un pārstāvēt savu grupu. Lai spēlētu, jābūt diviem cilvēku pāriem.
  3. Katrs loceklis iekodīs lineāla vidējā garumā kā suns, nokožot rotaļlietas kaulu, Tic-Tac kastes vērstas uz augšu.
  4. Spēles mērķis ir izdalīt konfektes no kastēm, enerģiski tās kratot. Lai to izdarītu, spēlētāji var tikai pakustināt galvu. Nav atļauts lēkt vai saliekties.
  5. Kad sāksies taimeris, pirmais katras komandas spēlētājs sāks krata konfektes no kastes. Kad izkrīt pēdējās konfektes, spēlētājam ir divi pagriezieni, lai sāktu. Pirmais pāris, kas pilnībā noņem savas konfektes no kastēm, uzvar kārtā.

Nevēlamais bagāžniekā

Nevēlamais bagāžā, iespējams, ir viena no izklaidējošākajām spēlēm, ko skatīties no malas. Pārbaudot spēlētāju dejošanu, šī koncepcija nav pārāk atšķirīga no “Mad Dog” idejas. Jautrības ziņā gan, ka nevēlamā lieta bagāžniekā noteikti uzņem kūku.

• Divas tukšas audu kastes
  • 6-8 maza pingpong bumba
  • Divas jostas

Kā spēlēt:

1. Piestipriniet audu kasti pie jostas, pārliecinoties, ka tā ir pietiekami labi piestiprināta, lai tā neatbrīvotos no spēcīgas kratīšanas. Kaste jānovieto horizontāli, un atverei jābūt vērstai uz āru.
  2. Ielieciet pingpong bumbiņas kastes iekšpusē. Ja vēlaties palielināt izaicinājumu, nomainiet pingpong bumbiņas uz smagākām, mazākām bumbiņām, piemēram, bumbiņas, vai palieliniet bumbiņu skaitu.
  3. Katru jostu piesien vienam no diviem pretinieku komandas locekļiem. Spēles mērķis ir kratīt lodziņu tā, lai iznāktu visas bumbiņas. Spēlētāji var dejot, lēkt, saliekties un trīcēt, bet ar lodziņu nevar fiziski manipulēt, izmantojot rokas.
  4. Pirmais spēlētājs, kurš līdz minūtes beigām noņem visas bumbiņas no kastes, tiks pasludināts par kārtas uzvarētāju.

Ka-slota

Ka-Broom

Savu vilšanās tolerances samazināšana līdz robežai ir Ka-Slota! Šī ir viena no izaicinošākajām „Minute to Win It” spēlēm bērniem un pieaugušajiem, padarot to par iecienītu pūli, ja komandu rezultāts tiek piesaistīts. Ka-Broom prasa pacietību un precizitāti, un tas noteikti nav karstgalvis!

• Trīs papīra šķīvji
  • Trīs zefīri
  • Plašs galds
  • Viena slota
  • Krūze vai krūze

Kā spēlēt:

1. Novietojiet visas trīs papīra plāksnes gar vienu galda pusi tā, lai vismaz puse no to platuma būtu nokarājusies pie malas.
  2. Novietojiet katru zefīru pa papīra plāksnes tālāko galu pretī malai, kas karājas no galda gala.
  3. Spēlētājam jāatrodas vismaz 3 vai 4 pēdu attālumā no galda malas atkarībā no slotas kāta garuma.
  4. Slotu vajadzētu noturēt saru uz leju, izmantojot nedominējošo roku. No otras puses, spēlētājs turēs kausu vai krūzi.
  5. Spēles mērķis ir nomest slotas rokturi tā, lai tas nokristu uz papīra plāksnes piekārtās puses. Spēkam vajadzētu katapulēt zefīru gaisā. Pēc kustības spēlētājam jācenšas noķert visus zefīrus, izmantojot kausu savā dominējošajā rokā.
  6. Spēles meistaram jāpārvieto šķīvji un zefīri ar katru mēģinājumu, lai spēlētājs varētu turpināt mēģināt pat pēc visu trīs šķīvju nomaiņas.
  7. Uzvar spēlētājs, kurš 60 sekundēs noķer visvairāk zefīru.

Pakārt nagus

Šī minūte, lai uzvarētu, ir tieši tāda, kā norāda nosaukums. Pārbaudot koncentrāciju, līdzsvaru un precizitāti, šī spēle var būt īsts matu audzētājs, it īpaši starp konkurējošām komandām. Vēl iespaidīgāku padara tas, ka tajā tiek izmantoti tikai divi sadzīves priekšmeti, tāpēc to ir neticami viegli uzstādīt.

• Seši 3 1/2 ”plakanas galvas naglas
  • Vītne (vismaz 1 metrs garš)

Kā spēlēt:

1. Piesiet diega galus diviem smagiem, stabiliem priekšmetiem. Pārliecinieties, ka diegu garumā nav šķēršļu. Tam jābūt pietiekami stingri, lai, noliekot svaru, tas nepakļautos. To var piesiet pie krēsliem, piestiprināt pie sienas vai jebkura cita cieta priekšmeta, kas nepārvietosies.
  2. Spēles mērķis ir pakārt nagus aiz galvas ar vārpstas garumu, kas vērsts uz leju. Visus sešus nagus vajadzētu pakārt ar galvu visā diega garumā. Ja nokrīt pat viens nags, spēlētājam jāsāk no paša sākuma. Pirmais, kurš pakārt visus sešus nagus, vai spēlētājs, kurš 60 sekunžu beigās nokauj visvairāk nagus, uzvar.

Mute līdz mutei

Mēs visi esam redzējuši, kā kvalificēti viesmīļi izvelk galdautu no zem pilnībā sagatavota pusdienu galda, un šī minūte Win It Game darbojas gandrīz tāpat. Spēlētāji saņem tik daudz iespēju, cik vien iespējams, 60 sekunžu laikā, jo, hei, tas tiešām nebūs viegli!

• Divas stikla pudeles ar tieši tādu pašu formu, izmēru un svaru
  • Dolāra rēķins

Kā spēlēt:

1. Novietojiet vienu pudeli taisni uz galda vai līdzenas virsmas. Novietojiet dolāra rēķinu tā, lai tā centrs balstītos uz pudeles mutes.
  2. Pēc tam līdzsvaro otru pudeli otrādi vertikālās pudeles augšpusē ar dolāru starp viņu mutēm.
  3. Spēlētājiem ir jāizņem dolāra rēķins, neizjaucot pudeļu bilanci. Spēļu meistariem pēc katra neveiksmīgā mēģinājuma ir jāveic rekonstrukcija. Spēlētājs, kuram izdodas izsvītrot rēķinu starp pudelēm, neradot tos 60 sekunžu laikā, ņem kūku.

Mega burbulis

Mega Bubble

Šis ir unikāls izaicinājums, kas patiešām var pārvērsties par matu augšanu, it īpaši, ja jūs spēlējat ar divām konkurējošām komandām. Spēles mērķis ir vienkāršs, taču, ņemot vērā burbuļu delikāto raksturu, tas noteikti var pārvērsties patiešām nomākta izaicinājumā.

• Hoola stīpas (viens katrai komandai, jo mazāks, jo labāk)
  • Burbuļojošas ziepes un burbuļu zizlis

Kā spēlēt:

1. Apturiet stīpas stīpu no armatūras. Pārliecinieties, ka tas ir stabili savā vietā, neriskējot, ka tas nokritīs. Stīpa caurumam jābūt bez šķēršļiem. Katrai komandai jābūt vienai piekārtai stīpai, ar kuru strādāt.
  2. Spēlētāji stāvēs 8 līdz 10 pēdu attālumā no stīpas. Minūtes sākumā spēlētāji pūt burbuļus, izmantojot burbuļziepes un zizli.
  3. Kad burbuļi ir izpūsti, spēlētāji strādās ar vienu burbuli un izpūtīs to no sava stāvošā punkta līdz galam un caur stīpu.
  4. Spēlētāji nevar burbuļot burbulī. Lai burbulis nonāktu pie stīpas, dalībniekiem ir atļauts tikai uz tā pūst.
  5. Ja pirms iet caur stīpu, parādās burbulis, spēlētājiem ir jāatgriežas sākuma punktā un jāatkārto process.
  6. Pirmais spēlētājs, kurš savu burbuli izlaiž caur stīpu 60 sekunžu limita laikā, uzvar kārtā.

Tas pūš

Šeit ir jautra spēle “Minute to Win it” klasiskā konkurences divu komandu spēles formātā. Kad pulkstenis sāk darboties, spēlētāji cīnās ar to pa kaklu un kaklu, lai redzētu, kurš uzvar cīņā par balonu pūtēju pārākumu.

• Baloni (1 katram spēlētājam)
  • 30–40 plastmasas krūzes
  • 2 gari galdi

Kā spēlēt:

1. Kausiem jābūt izvietotiem visā galda garumā vismaz 3 collu attālumā no tālākās malas.
  2. Spēlētāji stāv galda priekšā ar savu balonu gatavībā.
  3. Kad sākas taimeris, spēlētājiem ir jāizpūš balons un jāizmanto tā gaiss, lai kausus nostumtu no galda.
  4. Spēlētājiem nav atļauts kausus pārvietot citādā veidā, un, ja viņi mēģina izmantot kādu citu metodi, viņiem būs jāsāk no paša sākuma.
  5. Pirmais spēlētājs, kurš spēs izspiest visus 15-20 kausus no malas, tiks kronēts par uzvarētāju. Lai palielinātu grūtības, spēļu meistariem ir iespēja palielināt kausu skaitu vai samazināt izmantojamā balona izmēru.

Lustra

Pārbaudot savu spēlētāju pacietību, precizitāti un līdzsvaru, šis izaicinājums ir viena no labākajām minūtēm, kurā uzvarēt pieaugušajiem un pusaudžiem. Spēles mērķis ir izveidot nelielu no kārbām izgatavotu torni, taču izaicinājums ir sarežģīts formāts, kādā šīs kārbas jāsakrauj.

• 15 tukšas sodas kannas vienā grupā
  • 4 papīra šķīvji vienā grupā
  • Stabila, līdzena galda virsma

Kā spēlēt:

1. Grupas izvēlas vienu spēlētāju, kas pārstāv viņu komandu. Šie izraudzītie spēlētāji stāv pie galda ar bundžām un papīra plāksnēm sasniedzamā vietā.
  2. Kad sākas taimeris, spēlētājiem vajadzētu uz sava galda virsmas uzcelt “kandeli” vai kannu lustru.
  3. Lustrai būtu jāseko tam pašam projektam. Pamatnei jābūt izgatavotai no vienas kannas un virs tās papīra plāksnes. Uz balansējošā papīra plāksnes virsmas spēlētāji sakrauj 2 kārbas un virs tām vēl vienu papīra šķīvi. Nākamo līmeni veido 3 kannas un tās papīra plāksne augšā. Ceturtais līmenis, kas būvēts no 4 kannām, un virs tiem balansē pēdējā papīra plāksne. Un visbeidzot, piektajam un pēdējam līmenim vajadzētu būt no 5 kārbām.
  4. 15 kārbu tornī jāpaliek stāvošai vismaz 10 sekundes. Ja tas ir pirms tam, tad spēlētājam ir jāveic rekonstrukcija no paša sākuma. Uzvar pirmais spēlētājs, kurš 60 sekunžu beigās ir pabeidzis savu torni vai uzcēlis garāku kandeli.